Zinde Olmayı Sevenlere Özel Kampanyamız


NG Hotels Afyon işbirliği ile sadece Anadolu Sigorta müşterileri için sunulacak olan "Zinde Anadolu Sigortalı" paketi her müşterimize kendisini özel hissettirecek.

Kampanyamız kapsamında bireysel müşterilerimiz, 3 Haziran 2019 tarihine kadar NG Hotels Afyon'da yapacakları konaklamalarda Zinde Anadolu Sigorta Paketine (Luxury Wellness Gold Paket) avantajlı fiyatlarla sahip olabilirler.

Kampanya koşulları

• Kampanyamız 03.06.2019 tarihine kadar ve hafta içi/hafta sonu ayrımı olmaksızın en az 2 gece konaklamalarda geçerlidir.

• Kişi başı 1 adet Bölgesel Klasik Masaj hediyedir. Masaj süresi 30 dakikadır.

• 0-6 yaş 1.çocuk ücretsizdir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerli olmakla beraber, çocuklar için herhangi bir masaj paketi ilave edilmemektedir.

• SPA girişi, 5 çayı, akşam yemeği ve kahvaltı pakete dahildir.

Saygılarımızla,

(*) Anadolu Sigorta uygulamalarında, süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

(**) Paket kapsamında sunulan tüm hizmetlerin sorumluluğu NG Hotels Afyon'a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

(***)Avantajlı fiyatlardan faydalanabilmek için sadece Anadolu Sigorta müşterisi bilgisini iletmek yeterlidir. Daha detaylı bilgiye NG Hotels Afyon'a www.nghotels.com.tr/ng-afyon adresinden ya da (0272) 220 22 22 numaralı telefondan ulaşılabilir.Hizmetlerimiz


  0(555)989-3755